Pokládka plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy

Vzorník - dřevěné, vinylové
a laminátové plovoucí podlahy,
koberce, PVC podlahy, marmolea,
korek podlahový

Každý zákazník si může u nás vybrat ze širokého sortimentu podlahových krytin, které se stanou harmonickým prvkem místnosti. Vzorník podlahových krytin, který nabízíme zákazníkům obsahuje množství vkusných podlah mnoha barev a dekorů do bytů, i materiálů na vysoce zatížené podlahy do komerčních objektů.

PLOVOUCÍ PODLAHY

Prodej a pokládání laminátové plovoucí podlahy, nebo laminátové podlahy pro celoplošné lepení. Vzorník laminátových podlah značek Egger, Balterio a Boxler obsahuje mnoho barevných provedení, ideálních do bytu, i do vysoce zatížených komerčních prostor.

vzorník laminátové podlahy pokládka laminátových podlah ukázka laminátové podlahy

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Kopekor nabízí podlahy z masivního dřeva a třívrstvé dřevěné podlahy od tuzemských i zahraničních výrobců. Dřevěné podlahy se také dají pokládat na plovoucí způsob a celoplošně lepit. V nabídce jsou též bambusové podlahy v několika barevných odstínech včetně povrchové úpravy.

vzorník plovoucí dřevěná podlaha třívrstvá dřevěná podlaha dřevěné podlahy do komerčních objektů zátěžové dřevěné podlahy vzorník

VINYLOVÉ PODLAHY

Firma má širokou nabídku vinylových podlah českého výrobce FatraFloor z kolekce Thermofix, přední anglické značky Design Flooring, nebo portugalské značky Wicanders. Sortiment vinylových podlah skýtá mnoho vkusných dekorů a barev. Vinylové podlahy lze pokládat plovoucím způsobem i celoplošně lepit.

vzorník - dekor vinylové podlahy snadná údržba vinylových podlah vzorník vinylové podlahy

PVC A MARMOLEUM

Velký výběr linolea pro bytové i nebytové prosotory nabízí výrobci PVC podlah a marmolea. Marmoleum je vyráběno ze 100% přírodních materiálů, způsobem šetrným k přírodě. Disponuje vysokou trvanlivostí, jasnými barvami a mnoha dekory s neviditelnými spárami. Marmoleum pokládáme na plovoucí způsob i celoplošně lepíme.

vzorník - dekor marmolea plovoucí marmoleum vzorník dekoru PVC ukázka PVC podlahy

KOBERCE

Škála koberců, které nabízí Kopekor je opravdu veliká. V nabídce naleznete koberce bytové i zátěžové, metrážové i kusové, mnoha velikostí, tvarů, barev a dekorů. Od levných koberců až po ty luxusní.

běhouny dekory kusových koberců vzorník koberců metráž zátěžový koberec

KOREK

Pokládáme korkové podlahy na plovoucí způsob, nebo celoplošně lepíme a provádíme broušení již položených korkových podlah. Vzorník obsahuje i přírodní a barevné korkové obklady stěn.

vzorník korkových podlah údržba plovoucí korkové podlahy lakování a broušení korkové podlahy vzorník korkových obkladů

Kontakt

Chotěšovská 2
190 00 Praha 9

tel./fax: +420 283 883 356
mobil: +420 605 585 237
e-mail: info@kopekor.cz